Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Павлівська громада» (код ЄДРПОУ: 04328677) був реорганізований і увійшов до складу Калинівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей із порушенням зору
Павлівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Калинівської громади

"Міжрегіональний фестиваль «INFEST»

Дата: 18.11.2020 10:52
Кількість переглядів: 205

 

Під час флешмобу волонтери проведуть ряд інформаційно просвітницьких заходів направлених на подолання проблеми насилля в родинах. В межах всієї області працюватиме безоплатна телефонна лінія довіри.  

В рамках акції «16 днів проти насильства» на Вінниччині відбудеться флешмоб "Не мовчи! Ми допоможемо". Таку акцію проводять щороку, з 25-го листопада по 10-е грудня. Флешмоб анонсувала перша заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна. За її словами під час нього вінничани дізнаються куди звертатися за допомогою у подоланні домашнього насильства.

Також у фоє адміністративної будівлі «Книжка» організують виставку дитячих малюнків «Моя родина вільна від насильства», а волонтери проведуть вуличне інформування.

"За активної підтримки маленьких вінничан, в області відбудеться виставка "Моя родина вільна від насильства"! Волонтери організують вуличне інформування  - "Відповідальність за насильство і примус до шлюбу". Інформаційно просвітницький захід "Жінки України", залучені, спроможні, незламні, відбудеться за сприяння Вінницької обласної правозахисної організації "Джерело надії". Також, пройдуть тренінгові заняття "Захист дітей від насильства та жорстокої поведінки", - зазначила Наталя Заболотна"

">Не мовчи! Ми допоможемо!

На знак підтримки тих, хто постраждав від домашнього насильства та з метою привернення уваги до цієї проблеми, приміщення обласної державної адміністрації підсвітять помаранчевим кольором. А на місцевих телеканалах, в торгових центрах та маршрутних таксі Вінниці транслюватимуть відеоролики з соціальною рекламою.  Також Наталя Заболотна розповіла про родзинку цьогорічної акції  - п’ятий міжрегіональний фестиваль рівних прав та можливостей «INFEST».


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано